aksarayda iş sağlığı

aksarayda iş sağlığı "Referans İş Sağlığı ve Güvenliği” olarak sizlere "Aksaray’da iş sağlığı" kapsamında sürekli geliştirilen, yenilenen öğrenme teknikleri ve metodlarını kullanarak sektörün nabzını tutan, öğrenmekten ve öğretmekten kaçınmayan, tecrübeli ve alanında uzmanlaşmış eğitim kadromuz ile "aksarayda iş güvenliği” uzmanlığı, aksarayda iş yeri hekimliği ve osgb hizmeti eğitimlerini vermekten büyük gurur duymaktayız.


"Aksarayda isg ve osgb” yani diğer bir deyişle İş Yeri Sağlığı ve güvenliğinin temelinde çalışanları iş kazalarından ve mesleğinin hastalıklarından korumak için gereken tüm önlemleri almak ve çalışanları konu ile iligili bilgilendirmek gerekmektedir. Çalışanların güvenliğini sağlamanın yanı sıra üretim güvenliğini ve işletme güvenliğini sağlayan kapsamlı, sistemli ve bilimsel çalışmalar yapabilmek adına OSGB uzmanlarına başvurulur.


İş yeri hekimliği adı altında verdiğimiz eğitimimizde “Aksarayda iş yeri hekimi” denildiği zaman eğitimi teorik ve uygulamalı olarak sunan, saha uygulamalarında öncülük yapmış ve akademik kariyer sahibi kadromuz her zaman sizlere destek vermenin sorumluluğu ve bilincini üstlenmiştir. İş sağlığı ve güvenliği denilince akıllara sadece çok tehlikeli ya da ağır işleri kapsayan, iş kazalarına karşı önlem alınan kavram olarak gelmesi doğru değildir. Detaylandırmalardan da anlaşılacağı gibi iş sağlığı ve güvenliği çok yönlü bir çalışma gerektirir. Hayatımız her köşesinde, her yaşam alanında, her meslekte ve her ortamda insan sağlığını bozabilecek yapıları ya da yaptırımları ortadan kaldırmayı ve daha konforlu, huzurlu bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır. Aslında kısaca özetlemek gerekirsek osgb, iş verenlerin kendileri ve çalışanları adına iş sağlığı ve iş güvenliği alanındaki en büyük yardımcılarıdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği uzman adaylarımızın eğitimlerinde sizlerin bu meslekte sadece sınavı geçebilmek adına öğreneceğiniz teknik bilgileri aktarmak değil aldığınız bilgileri iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olduktan sonra da mesleğinizin inceliklerine göre yaşayacağınız tecrübelerde farklı bir bakış açısı katarak alanında fark yaratan uzmanlar olmanızı hedefliyoruz. Bilginin paylaştıkça çoğalan bir hazine olduğunu benimsediğimiz firmamızda tüm adaylarımıza sevgi ve hoşgörü odaklı yaklaşarak işinde prensipli, ilkeli uzmanlar yetiştirmek, sizlere sunacağımız hizmet kalitemizin uluslararası hizmet standartlarından taviz vermeden sürdürmek nihai amacımızdır.
Firmamız aksarayda isg ve osgb eğitimini en donanımlı öğretmen kadromuzla sizlere sunmaktadır. Aksarayda iş sağlığı ve Aksarayda iş güvenliği hakkında verdiğimiz derslerin yanı sıra aksarayda iş yeri hekimi kavramı Referans İş Sağlığı ve Güvenliği için göz ardı edilmemesi gereken en önemli unsurlardan biridir.


Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum Yap

Aksaray Referans İş Sağlığı ve Güvenliği

Ramazan Bey

Meydan Mahallesi Cumhuriyet bulvarı No: 92-A Merkez / AKSARAY AKSARAY,Merkez

ARA 0382 204 00 20ARA 0507 558 55 05WhatsappFACEBOOKhttps:referansisg.com/index.htmlreferansosgb@gmail.com

Etiketler

Referans İş Sağlığı

aksarayda iş sağlığı

aksarayda iş güvenliği

aksarayda iş yeri hekimi
aksarayda isg ve osgb